UA-60323142-1

نقشه کیش

نقشه کیش


نقشه جزیره کیش – Kish Island Map

جزیره کیش را میتوان به چهار منطقه قابل شناسایی تقسیم کرد:

ابتدا نوار سیاحتی که از شمال شرقی تا شرق جزیره گسترده شده است. این قسمت شامل بیشترین تراکم هتل ها ، مراکز خرید و بازار ها ، تفریحات دریایی ، بانک و موسسات مالی ، ادارات ، سازمان های دولتی و خصوصی می باشد.

دومین قسمت منطقه شهرک صدف که در بخش مرکزی جزیره واقع شده است. این شهرک بزرگ شامل منازل و آپارتمان های مسکونی ، مجتمع های اقامتی مسافر ، بازار های محلی ، پارک های بازی ، سینما و خدمات عمومی می باشد.

منطقه سوم جزیره کیش در شمال غربی واقع می باشد. این قسمت که شهرک میر مهنا ، نوبنیاد و محله عرب ها بزرگترین مناطق آن می باشند نیز شامل منازل و آپارتمان های مسکونی و بازار های محلی و خدمات شهری است. قسمت بومی نشین قدیمی کیش نیز در همین منطقه قرار دارد.

بخش چهارم جاده جهان است که گستره ای از شرق و جنوب شرقی تا جنوب ، غرب و شمال غربی جزیره کیش دارد. این جاده در نوار حاشیه ای جزیره و در امتداد دریا قرار دارد. برخی از هتل ها ، پارک های ساحلی ، پارک دلفین و باغ پرندگان ، کشتی یونانی ، کلبه هور ، پارک آبی ، کلوپ های غواصی و بسیاری موارد دیدنی و تفریحی دیگر ، در اطراف این جاده زیبا قرار دارند.


 

مسیر یابی در جزیره کیش به دلیل مساحت کم جزیره ( ۹۰ کیلومتر ) و استفاده از تابلو های متعدد راهنمایی و رانندگی بسیار ساده است. چنانچه از خودرو استفاده میکنید دقت داشته باشید رانندگی در جزیره کیش بسیار قانونمند است و قوانین راهنمایی و رانندگی کاملا رعایت می شود. عدم رعایت حق تقدم ، استفاده از راهنما ، کمربند ایمنی راننده و سرنشینان ، استفاده از بوق و دزدگیر ، استفاده از دنده عقب در خیابان اصلی و حتی کثیف بودن اتومبیل شامل اعمال قانون توسط پلیس خواهد شد.

نقشه جزیره کیش

نقشه جزیره کیش

جهت مشاهده نقشه کیش به صورت ساده یا ماهواره ای اینجا را کلیک کنید


در قسمت نظرات پایین همین صفحه تجربه مسیریابی و استفاده از نقشه در جزیره کیش را بنویسید و از نظرات دیگران استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =